Košík:je prázdný
DARČEKAKCIA-13%

DUO LICENCIA 9+10 - Nový ŠVP - 2021//23 ABC Materská škola + 2x BONUS + AKCIA

ID produktu
Běžná cena: 138.00,- €, Ušetříte: 18.00,- € (13%)
120.00,- €Cena
(recyklační poplatek je započítán v ceně)
Duo Licencia k obsahu 2 školských rokov - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA - Múdre Sovičky

NAJVÝHODNEJŠIA DUO LICENCIA - obsah 2 školských rokov

Objednávka cez Formulár - Možnosť výberu - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

DUO Licencia vám sprístupní vybraný obsah stránky ABC Materská škola - Nový ŠVP - ABC Vzdelávací program: " 7 Kruhov poznania Predškoláka." Licencia 9 +10 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY ( video príbehy s úlohami a vzdelávacie pracovné listy) + 2x BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať na stránke ABC Materská škola. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Obsah jednotlivých Licencií nájdete TU:

Licencia 9 - obsah školského roka 2021/22

Licencia 10 - obsah školského roka 2022/23

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho vzelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)