PRÍPRAVA DO ŠKOLY

LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky MATEMATIKA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Usilovné včeličky

Pexeso a Bludiská

Počasie

Zdravé ovocie

Logické skladačky

Triedenie odpadu

Emócie a sovičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

Múdre sovičky - Triedenie odpadu - Vzdelávacie video + pracovný zošit

Múdre sovičky - Triedenie odpadu a Sovičky - Pomenuj farebné koše a porozprávaj, aké odpadky do nich patria. Vyfarbi koše, vystrihni a nalep vytriedené odpadky.

Dieťa opisuje predmety a ich rôzne vlastnosti. Poznáva človekom upravené materiály: papier, plasty, sklo, kovy. Rozvíja si recyklačné spôsobilosti – triedi odpad. Pomenuje predmety a určí do akého farebného koša patria odpadky. Vyfarbuje farebné koše, vystrihuje a triedi odpadky v pracovnom zošite Triedenie odpadu. Pracovný zošit môžete využiť aj na interaktívnej tabuli s použitím interaktívneho pera.

Nové vzdelávacie video s úlohami + pracovný zošit - Nájdete v Obsahu Licencie 9

Video môžete využiť ako návod na splnenie úlohy z pracovného zošita Triedenie odpadu a Sovičky.

Ukážka pracovných listov Triedenie odpadu a sovičky - Vyfarbi koše, vystrihni a nalep odpadky -  Licencia 9

Pracovné listy môžete využiť aj na Interaktívnej tabuli s využitím interaktívneho pera.

Získajte LICENCIU 9 NAJVÝHODNEJŠIE

• LICENCIA 9LICENCIA 9Školský rok 2021/22 + BONUS CD Múdre Sovičky + AKCIA
  • Licencia 8 + 9Licencia 8 + 9Obsah 2 školských rokov + BONUS CD Múdre Sovičky + AKCIA
  • Maxi LicenciaMaxi LicenciaVzdelávací obsah stránky + BONUS CD Múdre Sovičky + AKCIA